لیزر موهای زائد بدن و صورت جهت رفع و از بین بردن آن

Beautiful hands with purple orchid

چرا با موهای زائد و ناخواسته زندگی می‌کنید؟ با انتخاب لیزر موهای زاید، می‌توانید برای همیشه از پوست صاف خود لذت برده و با اپیلاسیون و اصلاح خداحافظی کنید. لیزر موهای زائد برای بسیاری از نواحی صورت و بدن مناسب است.

در کلینیک زیبایی فرهمند، شروعی تازه را با نتایج شگفت انگیز تجربه خواهید کرد. ما در این کلینیک یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های لیزر موهای زائد را به شما ارائه می‌دهیم. ساخت همه دستگاه‌های لیزر یکسان است و ما مفتخریم به ارائه‌ی نوآورانه‌ترین سیستم‌های لیزر موجود از جمله: لیزر Nd YAG و لیزر الکساندریت.لیزر موی زائد توسط متخصصان با تجربه‌ی ما انجام می‌شود. عملکرد ما طبق بالاترین استانداردها بوده و کلینیک ما سهم عمده‌ای در آینده‌ی لیزر موهای زائد در ایران دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو مشاوره، از این طریق با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۶۰۲۰۰۱۲ ۰۲۱-۸۶۰۲۰۰۱۳ ۰۲۱-۸۶۰۲۰۰۱۴ تلگرام، واتس آپ و وایبر ۰۹۱۲۳۴۷۹۶۵۰ ۰۹۱۲۱۷۹۵۵۱۰ 

لیزر موهای زائد در کلینیک ما


 

در لیزر درمانی، پرتو نور از طریق پوست عبور کرده و به صورت گرما در فولیکول‌های مو جذب می‌شود. هر دو درمان لیزر مبتنی بر یک اصل مشابه است که شامل غیر فعال کردن فولیکول‌های مو در زیر سطح پوست برای جلوگیری از رشد مو می‌باشد.

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

نواحی مختلف درمان عبارتند از:

لیزر مو برای صورت

• ابروها • بین دو ابرو •گوش‌ها • لب • چانه •گردن • شکم

لیزر موهای زائد بدن

• شانه • زیر بغل •کمر • قفسه سینه • سینه • بازوها •دست‌ها •خط مایو • پشت گردن

لیزر موهای پا

•ران • باسن • ساق پا •پا

انواع لیزر

برای اطمینان از اینکه درمان شما تا حد ممکن مؤثر و کامل باشد، ما ابتدا فرصت مشاوره‌‌ای را برای بررسی اینکه لیزر برای صورت و نواحی دیگر بدن شما مناسب است، برای شما در نظر گرفته و صادقانه به شما خواهیم گفت که آیا کاندیدای خوبی برای این درمان هستید یا خیر. زیرا حذف برخی از موهای زائد با رنگ خاص بسیار مشکل‌تر از سایرین است. ما انواع مختلف لیزر و یا ترکیبی از آنها را برای حذف موهای زائد شما به ‌کار می‌گیریم.

لیزر الکساندریت

این لیزر به عنوان کارآمدترین نوع لیزر برای تمام انواع مو و پوست به شمار می‌رود، زیرا این لیزر به اندازه‌ی سایر لیزرها بر پوست‌های تیره‌تر تأثیر نمی‌گذارد. لیزر الکساندریت همانند تمام لیزرهای دیگر، به بهترین وجه بر پوست سفید و بسیار روشن عمل می‌کند و برای موهای نازکی که بسیاری از انواع دیگر لیزر قادر به حذف آنها نیست، مؤثر بوده است.

لیزر Nd YAG

لیزر YAG روش جدیدتری برای حذف موی زائد است. بزرگ‌ترین مزیت آن این است که معمولاً برای هر نوع پوست عمل می‌کند، حتی برای پوست برنزه و تیره‌تر نیز موثر است، در حالی که لیزرهای دیگر دارای این ویژگی نیستند. اما با این حال، برای موهای نازک، روشن و سفید نتایج ایده‌آلی بدست نمی‌آید. سیستم لیزر YAG معمولاً برای پوست‌های برنزه یا تیره‌ترین پوست‌ها توصیه می‌شود.

دستگاه IPL

این دستگاه دارای لیزر نیست، اما "معادل لیزر" است، به این معنا که از همان مفهوم فتوترمولیز انتخابی برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند. استفاده از دستگاه‌های IPL سخت‌تر از لیزر می‌باشد و نیاز به یک تکنسین بسیار ماهر و با تجربه دارد.

مراحل قبل از لیزر موی زائد


پس از مشاوره با پزشک، مشخص می‌شود که کدام درمان برای لیزر موهای زائد زیر بغل و دیگر نواحی مناسب‌تر است. پزشک ما قادر به تعیین میزان درمان مورد نیاز شماست. ابتدا یخ و یا ژل در منطقه‌ی درمان قرار داده می‌شود. سپس دستگاه لیزر بر روی پوست شما قرار گرفته و درمان آغاز خواهد شد.

عوارض بعدی لیزر موی زائد


دوره‌ی بازیابی بسیار کمی وجود دارد (در صورت وجود)، اما ممکن است به دنبال درمان، مقداری قرمزی پوست ایجاد شود که بین یک تا هشت ساعت به طول می‌انجامد. برخی از بیماران برای کمک به خنک کردن پوست خود نیاز به بسته‌های یخ دارند و ما نیز استعمال لوسیون تسکین دهنده‌ی آلوئه ورا و یا لوسیون پس از آفتاب را بعد از یک جلسه درمان توصیه می‌کنیم. دستگاه لیزر ما مجهز به دستگاه‌های خنک کننده است که به کاهش ناراحتی و حفاظت از لایه‌ی سطحی پوست در برابر حرارت کمک می‌کند.

شما باید به مدت ۲۴ ساعت پس از درمان، از گرما درمانی، سونا و قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید اجتناب کنید. همچنین توصیه می‌کنیم از ضد آفتاب در مناطقی از بدن که در معرض آفتاب قرار می‌گیرند، استفاده کنید. شما باید حدود ۱۴-۲۰ روز برای ریزش موهای زائد خود صبر کنید، می‌توانید با لایه برداری به این فرآیند کمک کنید.

در بین جلسات لیزر، برای اصلاح و تراشیدن موهای منطقه‌ی درمان آزاد هستید. در واقع ما از شما می‌خواهیم در روز قبل از لیزر، موهای منطقه‌ی درمان را تراشیده و اصلاح کنید. توصیه می‌کنیم از اپیلاسیون موهای زائد اجتناب کنید، زیرا این کار می‌تواند چرخه‌ی رشد مو را مختل کرده و از تاثیر درمان بکاهد. به تدریج شما متوجه ریزش موهای زائد در ناحیه‌ی درمان خواهید شد. ریزش این موها در طول دوره‌‌ی درمان شما ادامه خواهد یافت که با جلسات درمان بیشتر، به میزان محسوسی کاهش خواهد یافت.

نتایج درمان


اگر چه برخی از بیماران تفاوت قابل توجهی را پس از اولین درمان خود مشاهده می‌کنند، اما شما می‌توانید نتایج اصلی را در طی جلسه‌ی سوم درمان خود ببینید. ما از تنظیمات پایین‌تر شروع می‌کنیم و در طی دوره‌‌ی درمان آن را افزایش می‌دهیم تا از عدم واکنش پوست شما به لیزر و احساس راحتی شما اطمینان حاصل کنیم. این روند در عین حال که مؤثر است، به معنای شروع کندتر نتایج نیز هست، تا زمانی که شما شاهد کاهش دائمی موهای زائد و بهبود چشمگیری در منطقه‌ی درمان خواهید شد. همچنین باید به خاط داشته داشته باشید که برخی از موهای زائد ضخیم‌تر بوده و دارای ریشه‌های عمیق‌تری هستند، از این رو کسب نتایج قابل توجه، به مدت طولانی‌تری نیاز دارد، که این کاملاً طبیعی است.

پرسش‌های متداول


 

چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است؟

در هر دو روش حدود ۴ تا ۶ جلسه درمان ضروری است. چرخه‌ی مو دارای فاز رشد، فاز استراحت و فاز انتقال است. برای حداکثر تأثیر درمان، لازم است که لیزر بر روی موی فعال و در حال رشد عمل کند. در هر دفعه، تنها بخشی از موهای زائد در فاز رشد هستند و به همین دلیل برای به دست آوردن حداکثر نتیجه، چندین جلسه درمان مورد نیاز است.

آیا لیزر موهای زائد با درد همراه است؟

ما به بیماران خود از قبل اعلام می‌کنیم که ممکن است مقداری ناراحتی را در طول درمان خود احساس کنند. این احساس اغلب به سوزش برخورد یک باند کشی به پوست تشبیه می‌شود. با این حال بسیاری از بیماران می‌گویند درمان آنها بسیار راحت‌تر از حد انتظارشان بوده و اکثر کسانی که قبلاً اپیلاسیون می‌کردند، می‌گویند درد لیزر قابل تحمل‌تر از اصلاح با موم است.

آیا لیزر مو بی‌خطر است؟

لیزر موهای زائد روشی غیرتهاجمی و کاملاً ایمن است. تنظیمات مورد استفاده برای لیزر، مخصوص نوع پوست و رنگ موی شما انتخاب می‌شود تا احتمال هرگونه واکنش پوست به حداقل برسد.

عوارض جانبی لیزر موی زائد چیست؟

تعداد کمی از افراد ممکن است عوارض جانبی مانند پوست صورتی، قرمزی و تورم اطراف منطقه‌ی درمان یا فولیکول‌ها را تجربه کنند. در صورت هرگونه نگرانی، لطفاً با کلینیک زیبایی ما تماس بگیرید.

هزینه‌ی لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه‌ لیزر موهای زائد بسته به تعداد نواحی درمان متفاوت است.